poniedziałek, 8 marca, 2021

Pochmurny czwartek [POGODA]

-REKLAMA-
-REKLAMA-

Najbliższa noc będzie bardziej pochmurna na zachodzie kraju oraz na wschodzie. W okolicy Kołobrzegu, Szczecina, Gryfic popada deszcz ze śniegiem w ilości 1-3 milimetrów, a od Hrubieszowa po Terespol, Hajnówkę drobny śnieg. Na pozostałym obszarze dużo pogodnego nieba.

Temperatura spadnie do -7/-4 stopni od Warmii po Kujawy, Łódzkie, Ślask i Małopolskę. Nieco cieplej w Wielkopolsce, Dolnym Śląsku i wschodzie Mazowsza -3/-1 stopień. Na wschodzie około -1/+1 stopnia. Najcieplej w okolicy Szczecina +2 stopnie.

Jutro w ciągu dnia chmurzyć się będzie na zachodzie kraju (aż po Kaszuby, Wielkopolskę, Dolny Śląsk)- dodatkowo między Koszalinem a Słubicami może od czasu do czasu pojawić się mżawka lub drobny śnieg. Na południu i w centrum słonecznie. Więcej chmur na Podkarpaciu i Lubelszczyźnie, a na Podlasiu do południa popruszy śnieg (szczególnie od Hajnówki po Sejny).

Temperatura w ciągu dnia wzrośnie do około 0/+1 stopnia na wschodzie, +2 stopni na południu i w centrum oraz na północy kraju, do +4/+5 stopni od Ziemi Lubuskiej po Dolny Śląsk, Opolszczyznę i Podhale.

Wiatr słaby, na zachodzie i północy umiarkowany- w Sudetach fen z południa.

Łukasz Sieligowski

-REKLAMA-
Avatar
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Kalkulator nawozowy Amazone co można zyskać?

Za pomocą nowego kalkulatora rozsiewu granicznego można teraz określić dodatkowy plon dzięki systemowi AutoTS w porównaniu z tradycyjnymi systemami rozsiewu granicznego. Firma Amazone oferuje...

Co nowego w ciągnikach John Deere serii 9R?

John Deere wprowadziła na rynek nowy asortyment ciągników serii 9R na rok 2021, z flagowymi modelami 9R 640 i 9RX 640 o mocy 691 KM na czele. Najnowsze maszyny serii 9R, 9RT i 9RX są...

Prognoza pogody na okres 8-13 marca [POGODA]

Z niedzieli na poniedziałek z północy na południe przemieszczał się będzie wąski front z opadami śniegu. Padać ma przez około 2-4 h. Po północy front...

Śledź nas

21,298FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
6,780SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły