poniedziałek, 1 marca, 2021

Po burzach poczujemy solidny oddech jesieni [POGODA]

-REKLAMA-
-REKLAMA-

Najbliższej nocy temperatura spadnie do 6/8 stopni od Gorzowa Wielkopolskiego po Pojezierze Pomorskie i Kaszuby, 11/14 stopni na południowym zachodzie, w centrum, północnym wschodzie i wschodzie do 15 stopni od Roztocza po Podkarpacie i wschód Małopolski. Po północy nad Górny Śląsk a w szczególności Małopolskę wkroczą ulewne opady deszczu podczas których może się kilka razy błysnąć.

Będzie padać

Przed południem silne opady deszczu dotrą nad Lubelszczyzne (na Roztoczu rozpada sie dopiero późnym popołudniem i wieczorem), południe, wschód Mazowsza, wschód Świetokrzyskiego oraz zachód, centrum i północ Podkarpacia.

Inna strefa opadów nasilać się będzie na południu Opolszczyzny i u podnóża Sudetów. Około południa opady staną się ulewne i zaczną wędrować w kierunku południa województwa Łódzkiego i Wielkopolskiego. W kolejnych godzinach deszcz spadnie również w centrum, całej wschodniej Wielkopolsce południu Kujaw, zachodzie i północy Mazowsza. Kolejnej nocy opady dotrą również do środkowej Wielkopolski.
Na północy i krańcach zachodnich dużo chmur i nieliczne przejaśnienia, ale bez opadów.

Będzie zimno

W najcieplejszym momencie dnia zobaczymy od maksymalnie 10/12 stopni na południu Opolszczyzny i w Kotlinie Kłodzkiej, 12/14 stopni Od Podlasia po Mazowsze, Ziemię Łódzką, Górny Śląsk, Małopolskę, 15/17 stopni na pozostałym obszarze. Najcieplej do 18 stopni na wschodzie Roztocza i w okolicy Świnoujścia, Kołobrzegu, Reska na Pomorzu.

Wiatr powieje słabo na południu i umiarkowanie na pozostałym obszarze.

-REKLAMA-
Avatar
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

Dodaj odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Podobne artykuły

Nowe funkcje Operations Center

John Deere Operations Center zyskało nowy wygląd, charakter i nawigację, które sprawiają, że sama platforma jest łatwiejsza w obsłudze, a użytkownik ma poczucie większej spójności z najnowszą wersją...

Ile jest wart ciągnik John Deere po 5 latach?

Początek roku w sprzedaży nowych ciągników wygląda optymistycznie. Co skłania rolników do zakupów ciągników John Deere? Nowa maszyna – inwestycja na lata Początek roku w sprzedaży...

Shell wprowadza nowe środki smarne

Shell wprowadza na rynki europejskie portfolio neutralnych emisyjnie środków smarnych Shell ogłosił dziś, że będzie oferować klientom neutralne pod względem emisji dwutlenku węgla oleje i...

Śledź nas

21,218FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
6,310SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły