poniedziałek, 8 marca, 2021

Niezwykle ciepły wtorek jak na listopad [POGODA]

-REKLAMA-
-REKLAMA-

O poranku temperatura zatrzyma się na poziomie, którego nie raz powstydziłby się czerwiec. Najchłodniej na północnym zachodzie kraju, gdzie temperatura spadnie do 10 stopniu przy zupełnie bezchmurnym niebie. Na wschodzie, południu i na Kaszubach 11/13 stopni. Najcieplej w pasie od Tczewa po Toruń, Gniezno, Łódź, Kalisz, Opole, Wrocław- tutaj o poranku 13/15 stopni. Za wyjątkiem północnego zachodu niebo pozostanie zachmurzone i na wschodzie i północnym wschodzie chwilami pojawi się mżawka. Na Mazurach, Podlasiu, wschodzie Mazowsza (Łosice, Siedlce), północy woj. Lubelskiego pojawią się mgły i zamglenia.

W ciągu dnia błękit nieba z północnego zachodu przesuwać ma się i obejmować Wielkopolskę, Ziemię Lubuską, Kujawy, Pomorze Gdańskie, Warmię, Mazury, północ, zachód Mazowsza oraz północ Ziemi Łódzkiej. Pokropi lub słabo do 2l popada od Dolnego Śląska po Górny Śląsk, Małopolskę, Podkarpacie i Roztocze- w tych dwóch ostatnich regionach przez cały dzień możliwe będą zamglenia (wieczorem gęste).

Temperatura w południe podniesie się do 12/13 stopni na na Pomorzu Gdańskim, Zachodnim, Ziemi Lubuskiej, 13/14 stopni na Kujawach, Wielkopolsce, Dolnym Śląsku. 14/15 stopni na Podlasiu, Warmii i Mazurach, Dolnym Śląsku. 15/17 stopni w centrum i na wschodzie. Najcieplej do 18/20 stopni w okolicy Sandomierza, Tarnowa, Przemyśla.

Wiatr powieje słabo do 15 km/h na zachodzie i w Małopolsce. Od Kielecczyzny po wybrzeże wiatr umiarkowany do 35 km/h, z zachodu i północnego zachodu.

-REKLAMA-
Avatar
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

Dodaj odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Podobne artykuły

Internetowe urzędy dla rolnika

Cyfrowe "paszporty" żywności, System satelitarnego monitorowania upraw rolnych (S2MUR) i Cyfrowa transformacja administracji 2.0 (w tym platforma eRolnik)  – to systemy wdrażane przez Ministerstwo Rolnictwa...

AGRO-Unia chce rozmawiać!

Dynamiczny i nieprzewidziany przebieg miała piątkowa, 5 marca br., uroczystość  otwarcia obwodnicy we Wrześni (woj. wielkopolskie) z udziałem Premiera Mateusza Morawieckiego. Stało się tak za...

Kalkulator nawozowy Amazone co można zyskać?

Za pomocą nowego kalkulatora rozsiewu granicznego można teraz określić dodatkowy plon dzięki systemowi AutoTS w porównaniu z tradycyjnymi systemami rozsiewu granicznego. Firma Amazone oferuje...

Śledź nas

21,298FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
6,800SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły