czwartek, 25 lutego, 2021
- REKLAMA -

Nad nami przemknie kolejny front atmosferyczny [POGODA]

-REKLAMA-
-REKLAMA-

W Irlandii i Anglii we wtorek spodziewane są bardzo silne wichury. Na wybrzeżu Irlandii wiatr ma przekroczyć prędkość 110/115 km/h.

W Polsce we wtorek w godzinach popołudniowych prędkość wiatru rozpędzi się do maksymalnie 35 km/h w województwach środkowej Polski. Nieco słabiej do 25 km/h powieje na wschodzie i zachodzie oraz północy. Słaby wiatr powieje na południu kraju – do 15 km/h. Wiatr powieje z zachodu i południowego zachodu, na południu kraju z północy i północnego zachodu.

Jeśli chodzi o zachmurzenie i opady to te w ciągu dnia pojawiać się będą przede wszystkim na wybrzeżu środkowym, wschodnim oraz na północy Warmii i Mazur oraz na Suwalszczyźnie. Podczas burz powieje do 70 km/h. Im bardziej na południowy zachód tym mniejsze szanse na opady i tak na południowym zachodzie nie ma najmniejszych szans na opady deszczu.

Temperatura o poranku spadnie do 11/13 stopni na zachodzie kraju, do 14/16 stopni na pozostałym obszarze. Między Toruniem a Warszawą około 17 stopni.

Wtorek termicznie odbierzemy jako pierwszy jesienny dzień.

W najcieplejszym momencie dnia temperatura podniesie się do maksymalnie 17/19 stopni od wybrzeża po północną Warmię, Mazury i Suwalszczyznę. 19/21 stopni zobaczymy od Pomorza Zachodniego po północną Wielkopolskę, północne Kujawy i Mazowsze aż po Podlasie. Na pozostałym obszarze 22/23 stopnie.

-REKLAMA-
Avatar
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

Dodaj odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Podobne artykuły

Polscy producenci rolni krytycznie o WPR

Federacja Branżowych Związków Producentów Rolnych, członek federacji COPA-COGECA, przedstawiła swoje stanowisko w kwestii zagadnień, które powinny zostać uwzględnione podczas negocjacji nad unijną Wspólną Polityką Rolną...

Czwartek najcieplejszy od 31 lat [POGODA]

Jeszcze tydzień temu na wschodzie było -20 stopni, zaś teraz na południowym zachodzie mamy +20 stopni. Pogoda zwariowała, a wraz z nią przyroda. W nocy...

Jak wykryć nadużycia?

Temat wysokości i właściwego wykorzystania dopłat  bezpośrednich od początku funkcjonowania tej formy unijnego wsparcia był przedmiotem wielu rolniczych sporów i dyskusji. Dominują tu dwa główne...

Śledź nas

21,173FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
6,290SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły