piątek, 26 lutego, 2021

Kleffmann Group i firma Kynetec – połączenie i wspólne działanie

-REKLAMA-
-REKLAMA-

Kynetec i Kleffmann Group ogłosiły dzisiaj, że sfinalizowały transakcję mającą na celu połączenie międzynarodowego instytutu badawczego Kleffmann Group z firmą Kynetec.

 

Wyzwania

U podstaw transakcji leżą wyzwania, jakie stawia konsolidacja klientów z branży rolniczej, hodowli i zdrowia zwierząt, a także potrzeba dalszych inwestycji w technologie cyfrowe, umożliwiające pełne i efektywne wykorzystanie rosnącej ilości dostępnych danych.
Połączone spółki będą pracować nad globalnie spójnymi rozwiązaniami, łączyć społeczności rolników-respondentów na całym świecie oraz tworzyć zaawansowane narzędzia analityczne, aby wznieść wiedzę o rynku na wyższy poziom.

Łącząc to, co najlepsze

Opierając się na fundamentach dwóch odnoszących sukcesy przedsiębiorstw i łącząc to, co najlepsze z obu światów, fuzja ta jest wysoce komplementarna z niewielkim stopniem pokrywania się obszarów działań.
Aktualne portfolio produktowe i usługowe obu spółek pozostają bez zmian. W nowo powstałej spółce zatrudnienie znajdą wszyscy członkowie zespołu Kynetec oraz zespołu badawczego Grupy Kleffmann. Burkhard Kleffmann, dotychczasowy główny udziałowiec i Dyrektor Zarządzający Kleffmann Group odchodzi w firmy, aby skupić się na rozwoju działalności w obszarze teledetekcji dla rolnictwa, My Data Plant / Crop Radar, działalności niestanowiącej konkurencji dla nowo powstałej spółki. W połączonej firmie pracuje w 30 krajach około 950 badaczy rynku, ankieterów, analityków danych, ekspertów z dziedziny marketingu i specjalistów od wizualizacji danych.

Odpowiedź na nadchodzące potrzeby branży

Patrząc w przyszłość, osiągnięcie nowej skali działalności pozwoli na dalsze inwestycje wrozwój innowacyjnych rozwiązań, uzyskanie lepszej jakości, bardziej dokładnych danych o rynku oraz pozwoli klientom na szybszy i częstszy dostęp do takich informacji.

-REKLAMA-
Joanna Trzymkowska
Joanna Trzymkowska
Z rolnictwem związania jestem od najmłodszych lat. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywałam w rodzinnym gospodarstwie. Skończyłam studia rolnicze i dalej rozwijam rolnicze pasje.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

W sobotę napłynie chłodne powietrze z północy [POGODA]

Z piątku na sobotę popada w rejonie Zamościa, Krakowa, Rzeszowa- spadnie tutaj około 2-4 mm deszczu. Niewielkie opady mżawki do 1-2 mm pojawią się...

Aktywiści żądają zakazu reklam mięsa!

Kolejne dzieło zostało wymierzone w hodowców zwierząt. Tym razem tyczy się zakazu reklamowania mięsa. Na pomysł wpadł niemiecki Greenpeace a wątek przejęła eurodeputowana Sylwia...

Fosfarm nowość w ofercie nawozowej Grupy Azoty

Oferta Grupy Azoty została wzbogacona o linię produktów Fosfarm, czyli nowoczesnych i przyjaznych dla środowiska nawozów NPK. Stanowią one racjonalne i efektywne źródło składników...

Śledź nas

21,182FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
6,290SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły