czwartek, 25 lutego, 2021
- REKLAMA -

Jutro rolnicy tłumnie zjadą się do Warszawy!

-REKLAMA-
-REKLAMA-

Pod koniec stycznia w całym kraju odbyły się manewry rolnicze, które były ostrzegawczym sygnałem dla władz rządzących. Teraz rolnicy organizują ,,oblężenie Warszawy”, spodziewają się łącznie kilku tysięcy protestujących z całego kraju.

Na profilu Agrounii na Facebook’u czytamy:

Spotykamy się w środę 6.02.2019 przed Pałacem Prezydenckim. Zaczynamy o godz. 10:00.

Zalecany przez nas parking to Plac Defilad przy Pałacu Kultury i Nauki.

Jedna zorganizowana grupa z Wielkopolski (kondukt żałobny) wyruszy spod PKiN o godz. 9:30.

Wszystkich pozostałych zapraszamy prosto pod Pałac Prezydencki.

Zabieramy flagi, banery i szyldy. Ubieramy się ciepło. Niekoniecznie będzie ładna pogoda. Niekoniecznie przywita nas ciepło Pan Prezydent (liczymy że jednak przywita i uruchomi pozostające w jego dyspozycji narzędzia by chronić polskie rolnictwo).

Manifestacja wbrew nazwie ma charakter pokojowy. Zależy nam aby Pan Prezydent pochylił się nad problemami wsi i nie słuchał złych doradców, sprzedajnych związkowców tylko wsłuchał się w głos ludu, głos rolników i ich rodzin.

To My wiemy jak jest na wsi. Udawał minister latem że ma plan ‚plan dla wsi’. Teraz wiemy że był to plan na głosy wyborcze..

Drugi raz oszukać się nie damy na żadne okrągłe bądź jajowate stoły i porozumienia rolnicze pod przewodnictwem złodziejskiej ekipy.

Do zobaczenia w środę !!

#AGROpowstanie2019 trwa !

 

Na profilu Agrounii znajduje się również lista potwierdzonych województw i poszczególnych powiatów, które wezmą jutro udział w manifestacji.

fot. firmowe

dav

-REKLAMA-
Joanna Trzymkowska
Joanna Trzymkowska
Z rolnictwem związania jestem od najmłodszych lat. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywałam w rodzinnym gospodarstwie. Skończyłam studia rolnicze i dalej rozwijam rolnicze pasje.

Napisz komentarz

Dodaj odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Podobne artykuły

Najcieplejszy dzień lutego w historii

Jeszcze tydzień temu panowała prawdziwa zima z dużym mrozem i śniegiem. Tymczasem dziś padł rekord temperatury dla lutego. W Makowie Podhalańskim odnotowano o godzinie...

Chiny planują zaimportować jeszcze więcej zbóż paszowych

To, że Chiny mają gigantyczny wpływ dowiedzieliśmy się nie raz. Niemal każde poruszenie na azjatyckim rynku ma swoje przełożenie na światowym parkiecie - niczym...

Grupa Azoty S.A. na rzecz przeciwdziałania zmianom klimatu!

Porozumienie w sprawie wspólnych działań w ramach projektu LIFE EKOMAŁOPOLSKA – „Wdrażanie Regionalnego Planu Działań dla Klimatu i Energii” podpisali Witold Kozłowski - Marszałek...

Śledź nas

21,175FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
6,290SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły