sobota, 8 maja, 2021

Jak dobrze sprzedać produkty rolne?

-REKLAMA-
-REKLAMA-

Jak informuje Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa z końcem marca br. rozpoczęły się konsultacje społeczne w sprawie przeglądu polityki promocji produktów rolno-spożywczych UE. Konsultacje potrwają do 23 czerwca 2021 r.

Co dobrze sprzedać?

Do udziału w konsultacjach KOWR zaprasza rolników, producentów rolno-spożywczych i wszystkich respondentów zainteresowanych wyrażeniem konkretnych opinii na temat różnych wariantów strategicznych, mających zapewnić realne wsparcie dla przyszłej unijnej polityki promocji produktów rolno-spożywczych zmierzającej do przejścia na bardziej zrównoważone systemy żywnościowe. 
Ważne jest też przekonanie konsumentów do stosowania zbilansowanej diety bogatszej w produkty rolne. Efektem ma być wzrost popytu i sprzedaży na rynkach europejskich i polskim, a jednocześnie wzmocnienie globalnej konkurencyjności unijnych rolników i przedsiębiorstw rolno-spożywczych. 

Do kogo można trafić?

Konsultacje są też okazją do pozyskania wartościowej informacji zwrotnej na temat różnych wariantów usprawnienia systemów promocji produktów rolno-spożywczych przy wzroście ich efektywności dla beneficjentów projektów promujących produkty rolno-spożywcze, organów wdrażających i władz krajowych. Dokumentacja i formularze konsultacyjne dostępne są na stronie internetowej KOWR i na oficjalnym portalu Komisji Europejskiej. 

Źródła: KOWR, KE
Foto: Pixabay  

-REKLAMA-
Robert Gorczyński
Robert Gorczyńskihttps://agroprofil.pl/
Działa na styku: instytucje, organizacje, problemy rolników. Zafascynowany etosem pracy rolnika, tradycjami i kulturą polskiej wsi.

Napisz komentarz

Dodaj odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Podobne artykuły

Od soboty poprawa pogody [POGODA]

W nocy zanikająca opady wystapią na Lubelszczyźnie, Mazowszu, Ziemi Łódzkiej i Podkarpaciu. Na zachodzie i północy sucho i pogodnie. Temperatura spadnie do +1/+4 stopni....

Restrukturyzacja małych gospodarstw. 60 tysięcy premii

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa prowadzi nabór wniosków dla rolników, którzy zdecydują się na rozwój własnego małego gospodarstwa. Na ten cel można uzyskać 60 tys....

Amazone UX SmartSprayer. Najwyższy poziom punktowej aplikacji

Obecnie w dużych gospodarstwach rolnych, precyzyjna aplikacja herbicydów dolistnych „zielonych na zielonym” prowadzona jest w czasie rzeczywistym. W tym przypadku właściwy efekt daje użycie...

Śledź nas

21,921FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
7,660SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły