czwartek, 17 czerwca, 2021

Front już w sobotę po południu opuści cały kraj

-REKLAMA-
-REKLAMA-

W nocy dzięki dużej ilości chmur będzie ciepło. Przeważnie nie mniej niż 9/10 stopni. Na południu i w centrum nawet nie mniej niż 12 stopni Celsjusza. Deszcz spadnie na Warmię, Mazury, Kujawy, Wielkopolskę, Ziemię Lubuską. Nad ranem opady odsuną się już za wschodnią stronę Wisły.

Przed południem chmury szybko uciekać mają na wschód i słaby deszcz spadnie miejscami na Podlasiu, Mazowszu, Mazurach oraz na krańcach południa Polski.

Na zachodzie od rana dużo słońca. W południe słonecznie będzie też na północy i w centrum, zaś po południu już niemal wszędzie. Sporo chmur pozostanie na Podlasiu, Lubelszczyźnie, Podkarpaciu- tam rozpogodzi się tylko na chwilę wieczorem, po czym rzucą się gęste mgły, które w niedzielę o poranku spowiją również wiele regionów Ziemi Łódzkiem i Mazowsza, ale padać nie będzie.

Temperatura w sobotnie popołudnie przekroczy wszędzie 13 stopni Celsjusza. Najchłodniej będzie na Podkarpaciu, Roztoczu, Pomorzu Gdańskim i Zachodnim- około 13 stopni. Na pozostałym obszarze 14 do 16 stopni Celsjusza.

Wiatr powieje umiarkowanie z zachodu w porywach do 35 km/h/

W niedzielny poranek temperatura spadnie do zaledwie 3/6 stopni Celsjusza, ale o niedzieli i prognozie do środy przeczytacie już jutro.

-REKLAMA-
Avatar
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

Dodaj odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Podobne artykuły

Czasowa rejestracja insektycydu MOSPILAN® 20 SP na mszyce w buraku cukrowym

Na mocy zezwolenia z dnia 27.05.2021 r. wydanego na wniosek Krajowego Związku Plantatorów Buraka Cukrowego przez MRiRW, MOSPILAN® 20 SP uzyskał czasową rejestrację do...

Koła Gospodyń Wiejskich. Senacka Komisja Rolnictwa za zmianami

Podczas wczorajszego (15 czerwca br.), posiedzenia Senatorowie z Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi zgłosili jedynie 4 poprawki o charakterze porządkowo-legislacyjnym do Ustawy o zmianie ustawy...

Nadeszła bessa. Stawki za zboże w dół

Spodziewany od kilku tygodni spadek notowań na rynku zbóż zawitał na światowe parkiety. Najnowszy raport USDA wpłynął na tendencje cenowe globalnych rynków zbóż. Prognozowana...

Śledź nas

22,324FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
7,780SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły