sobota, 6 marca, 2021

Fińska technologia rolnicza w Polsce

-REKLAMA-
-REKLAMA-

Trwa misja fińskich dostawców technologii dla rolnictwa. Goście chcą, aby zastosowanie ich rozwiązań stały się dla polskiego rolnika źródłem wzrostu efektywności. Wizyta jest szansą dla polskich firm zajmujących się dystrybucją oraz serwisem maszyn i urządzeń dla rolnictwa.


Elina Puszkarzewicz, Business Finland, Dyrektor Programu “Agrotechnology from Finland”

Trudne warunki klimatyczne panujące w Finlandii oraz krótki okres zbiorów sprawiają, że fińskie maszyny i urządzenia rolnicze muszą być bardzo wytrzymałe. Fińscy producenci przykładają szczególną wagę do łatwości utrzymania maszyn i urządzeń, szybkiego serwisu oraz dostępności części zamiennych, pozwala to minimalizować okresy wyłączenia maszyn z eksploatacji.

 – Technologia fińska cieszy się uznaniem za granicą ze względu na jakość, skuteczność i niezawodność.  Potrzeby producentów rolnych w niesprzyjającym klimacie Finlandii sprawiają, że fińscy producenci maszyn i urządzeń inwestują mocno w badania i rozwój, aby stworzyć maszyny i opłacalne rozwiązania sprawdzajace się w najbardziej wymagających warunkach. – mówi Elina Puszkarzewicz, Dyrektor Programu „Agrotechnology from Finland.”

Firmy wchodzące w skład delegacji

ANTTI-TEOLLISUUS posiada ponad sześćdziesięcioletnie doświadczenie w obsłudze sektora rolniczego i zapewnia doskonałe produkty i rozwiązania do obróbki ziarna, obejmujące suszenie, magazynowanie, przetwarzanie ziarna i automatykę.

DEMECA oferuje rozwiązanie mające podnieść wydajność produkcji mleka i mięsa wołowego, w tym automatyczne systemy ściółkowania stanowisk dla krów, naturalne systemy wentylacyjne dla obór, systemy zgarniania gnojowicy, pompy rozdrabniające do gnojowicy oraz rozwiązania w zakresie biogazowni.

FARMTOOLS LTD. jest jedną z wiodących spółek w branży zbiorników paliwowych w Finlandii, produkującą zbiorniki do składowania i przewozu oleju opałowego oraz zapewniającą bezpieczne, praktyczne oraz ekologiczne rozwiązania.

FIGEN LTD. to wiodący fiński dostawca w dziedzinie genetyki trzody chlewnej, oferujący wysokiej jakości żywe egzemplarze rozpłodowe oraz świeże nasienie knurów, zarządzający kompleksowym programem hodowlanym dla producentów wieprzowiny na całym świecie.

JPT-INDUSTRIA OY to innowacyjny producent linii produkcyjnych i urządzeń do produkcji pasz, z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w tej dziedzinie.

METALLIPALVELU HARTIKAINEN (Tampereen Konepajat) wykonuje różnorodne prace inżynieryjne oraz usługi w zakresie konstrukcji stalowych (EN1090), jak również projektuje, wytwarza i sprzedaje szeroki wachlarz wyrobów z branży metalowej dla potrzeb rolnictwa i przemysłu.  |PS

 

-REKLAMA-
Avatar
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Kolejny tydzień wzrostów na rynku wieprzowiny

1,56 €. Dokładanie na takim poziomie zakończyła się dziś (05.03.2021) aukcja ISN w Niemczech. Po parunastu tygodniach stagnacji w końcu ceny tuczników pną się...

Komu należą się dopłaty?

Jak bumerang powraca temat braku właściwego rozdziału unijnych dopłat bezpośrednich do rolnictwa. Sprawą tą zajmują się krajowe organizacje rolnicze, a także rolnicze samorządy. I nic...

Innvigo wprowadza nowe produkty!

Firma Innvigo to producent środków ochrony roślin, który w swym portfolio ma 54 produkty, poczynając od herbicydów, poprzez fungicydy, insektycydy, regulatory wzrostu, i zaprawy...

Śledź nas

21,252FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
6,540SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły