czwartek, 4 marca, 2021

Czwartek będzie bardzo ciepłym dniem [POGODA]

-REKLAMA-
-REKLAMA-

Nad Europą niewielkie zmiany. Na południu nadal bardzo mocno pada. Dla odmiany niż z opadami pojawił się również nad Morzem Białym- front tego niżu nad Polską pojawi się z piątku na sobotę i w sobotę.

Najbliższej nocy w centrum i na wschodzie już chmur nie będzie. Na pozostałym obszarze od wieczora do rana pogodnie. Temperatura spadnie do -2/0 stopni na południu oraz miejscami w pasie od Mazowsza, Kujaw po Lubelszczyznę- zastoiska mrozowe tej nocy będą bardzo aktywne. Na pozostałym obszarze około 1/4 stopni powyżej zera. W całym kraju bezwietrznie.

https://agroprofil.pl/p/prenumerata-magazynu-agroprofil-12miesiecy/

W ciągu dnia na niebie sporo słońca. Pojawi się niewielka zmiana. Tym razem trochę chmur na niebie pojawi się również na zachodzie kraju, gdzie od wielu już dni nie ma ani jednej chmurki.

Temperatura podniesie się do 15 stopni na Podlasiu i Mazurach, 16-17 stopni na Warmii, Pomorzu Gdańskim i Lubelszczyźnie, 18 stopni na Podkarpaciu, Kaszubach i Mazowszu, 19 stopni w centrum i na południu, do 20-21 stopni na Kujawach, Opolszczyźnie, Dolnym Śląsku, Wielkopolsce, do 22 stopni na Ziemi Lubuskiej i zachodniej Wielkopolsce.

Wiatr powieje słabo w porywach do 30 km/h.

Łukasz Sieligowski 

-REKLAMA-
Joanna Trzymkowska
Joanna Trzymkowska
Z rolnictwem związania jestem od najmłodszych lat. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywałam w rodzinnym gospodarstwie. Skończyłam studia rolnicze i dalej rozwijam rolnicze pasje.

Napisz komentarz

Podobne artykuły

Nowy CLAAS ARION 400

Wraz z wprowadzeniem normy emisji spalin Stage V ciągniki ARION 400 firmy CLAAS zyskują nową stylistykę, nowy flagowy model, a od modelu ARION 440 także większą moc...

CLAAS CEMOS z nowymi możliwościami od wiosny 2021

Po wprowadzeniu CEMOS dla ciągników w serii ciągników CLAAS ARION i AXION w roku 2020 system jest teraz dostępny także w dużych ciągnikach półgąsienicowych serii AXION 900...

Ostatnie chwile z ciepłym powietrzem [POGODA]

Już w nocy na zachodzie, wschodzie, północy i w centrum niebo szczelnie zakryją chmury z niewielkimi opadami mżawki. Temperatura spadnie tutaj nad ranem do...

Śledź nas

21,252FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
6,390SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły