środa, 20 października, 2021
Home Kawa Kawa Amazonica Coffe – The Ursus Edition (Etiopia)

Kawa Amazonica Coffe – The Ursus Edition (Etiopia)

35,00 

Co wspólnego ma kawa z traktorem?

Jednym z punktów na trasie naszego Ursusa była montownia w Brazylii. Pomimo upływu lat, współpracujemy z jednym z głównych inżynierów oraz właścicielem marki Ursus Machinas Agricolas, która przejęła prawa do oryginalnego logotypu marki Ursus. Logotyp ten prezentujemy w naszych materiałach, jako wyłączni przedstawiciele w Polsce, składając hołd wszystkim pracownikom i sympatykom Ursusa. Umieszczając na naszych kawach grafiki ciągników, mamy nadzieję, że będą one równie dobre i niezawodne w pobudzaniu was do codziennej pracy.

Jako druga kawa z kolekcji to Etiopia jimma z pierwszym modelem Ursusa 1921/1922. Zakupując nasze kawy marki Amazonia poprzez sklep Agro Profil, wspieracie kolejne odsłony naszej niekończącej się wyprawy Traktoriady Dookoła Świata.

Wyczyść

SKU: KAWA_E Kategoria:

Opis

Kawa Amazonica Coffe – The Ursus Edition

Odmiana: Djimmah
Kraj pochodzenia: Etiopia
Gatunek: Etiopika
Wysokość uprawy: 1400-1800 metrów n.p.m.
Proces obróbki: lekka-średnia

Ilość porcji (przy użyciu 15g na filiżankę): 125g = 8 filiżanek; 250g = 16 filiżanek; 500g = 33 filiżanki; 1kg = 66 filiżanek

Idealna do użytku z gamą młynków do kawy, ekspresów do kawy, kawiarki, ekspresu do kawy Areo press – ale eksperymentuj, aby znaleźć swój niepowtarzalny styl parzenia.

Odpowiedni dla wegetarian i wegan

Djimma Coffee to doskonała, niskokwasowa kawa Etiopika, uprawiana w regionach Illubabor i Kaffa w Etiopii, na wysokości od 1400 do 1800 m nad poziomem morza, w największym obszarze Etiopii, który produkuje i eksportuje około 60 000 ton kawy rocznie. Djimmah jest również nazywana Jimma Coffee.

Rzut kamieniem od miejsca pochodzenia pierwszego krzaczka kawy, małe okrągłe ziarna, uprawiane w regionie Djimmah, znane są z intensywności słodko-gorzkiej czekolady.

Dostępne warianty: opakowanie 250 g; kawa mielona lub ziarnista