niedziela, 11 kwietnia, 2021
Home Magazyn Agro Profil Bezpłatny egzemplarz magazynu Agro Profil

Bezpłatny egzemplarz magazynu Agro Profil

0,00 

E-wydania Agro Profil oraz e-prenumeratę zamówisz również w serwisie eprasa.pl

Kto stanie murem za rolnikiem? – Ustawa zwana „piątką dla zwierząt” wzbudza duże emocje w środowisku rolniczym. Co o nowelizacji ustawy myślą przedstawiciele polityki, organizacji rolniczych, przedsiębiorców oraz rolników?

PDO kukurydzy na kiszonkę – Dobra odmiana przeznaczona na kiszonkę powinna charakteryzować się: odpowiednim plonem świeżej masy, dużym plonem ogólnym suchej masy z licznym udziałem  kolb i wysoką koncentracją energii.

Jak przechowywać nawozy? Każde z gospodarstw, które stosuje nawozy mineralne i środki ochrony roślin musi w odpowiedni sposób zadbać o ich przechowywanie. Podstawą jest bezpieczeństwo swoje i całego otoczenia, a kolejno jakość produktu. Zatem w jaki sposób uniknąć błędów w przechowywaniu?

Trzy razy Bednar – Kontynuując cykl artykułów o uprawie bezorkowej, tym razem odwiedziliśmy jedno z gospodarstw, gdzie działa linia maszyn z czeskiej firmy Bednar. Od dwóch sezonów żółty sprzęt pracuje w miejscowości Pniewo gmina Okonek w woj. wielkopolskim, w gospodarstwie Tomasza Kruczyńskiego.

Pług sterowany przez GPS – Czy można sobie wyobrazić idealnie wykonaną orkę nie tylko pod kątem prostolinijności bruzdy, ale przede wszystkim w jednej linii zagłębiania i wypłycania korpusów na uwrociach? Okazuje się, że tak, są rozwiązania, które te zadania precyzyjnie zrealizują bez względu na kształt pola.

E-wydania Agro Profil oraz e-prenumeratę zamówisz również w serwisie eprasa.pl

UWAGA! Bezpłatny egzemplarz wysyłany losowo wg stanów magazynowych. Powyżej prezentowane główne tematy poruszane w numerze listopadowym (11/2020).

SKU: AP-bezplatny Kategoria: