niedziela, 28 lutego, 2021

Na niebie coraz więcej rozpogodzeń przez co zrobi się zimno [POGODA]

-REKLAMA-
-REKLAMA-

Czwartkowy poranek pogodny będzie na wschodzie i południu a także na środkowym wschodzie. Do centrum o poranku z zachodu zmierzać będą stopniowo chmury, które szczelnie zakryją niebo. Temperatura spadnie tutaj do 6/9 stopni. Przy gruncie spadek temperatury do 3/7 stopni. Na zachodzie i północy gdzie chmur i opadów brakować nie będzie temperatura nie spadnie poniżej 12/14 stopni. Najwięcej opadów będzie między Piłą, Szczecinem a Słupskiem- chwilami może padać ulewnie.

Przed południem front cofać się ma na wschód, w związku z czym około południa przelotne opady przyniesie od Kępna po Kalisz, Łódź, Toruń, Gdańsk, Kościerzynę, po południu opady odsuną się nad Warmię, zachodnie Mazowsze i wschodnie Kujawy. Na pozostałym obszarze słonecznie z umiarkowanym i dużym zachmurzeniem.

Temperatura w południe podniesie się do 15 stopni na Warmii, Kujawach, zachodzie Mazowsza, 17 stopni od Kaszub po Wielkopolskę, Łódzkie, Mazowsze do 18/20 stopni na pozostałym obszarze. Na Ziemi Lubuskiej i Lubelszczyźnie możemy liczyć na 22 stopnie Celsjusza.

Wiatr o poranku słaby dzięki czemu możliwe będą lokalne zamglenia i mgły w kotlinach górskich. W ciągu dnia wiatr rozpędzi się do około 20/40 km/h zwiększając odczucie chłodu.

W piątek na froncie ciepłym popada głównie na zachód od Łodzi, Bydgoszczy, Gdańska. W sobotę znacząco się ociepli, jednak już po południu nadciągnie front chłodny po czym w niedzielę temperatura ponownie spadnie poniżej 20 stopni.

-REKLAMA-
Avatar
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

Dodaj odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Podobne artykuły

Nowe funkcje Operations Center

John Deere Operations Center zyskało nowy wygląd, charakter i nawigację, które sprawiają, że sama platforma jest łatwiejsza w obsłudze, a użytkownik ma poczucie większej spójności z najnowszą wersją...

Ile jest wart ciągnik John Deere po 5 latach?

Początek roku w sprzedaży nowych ciągników wygląda optymistycznie. Co skłania rolników do zakupów ciągników John Deere? Nowa maszyna – inwestycja na lata Początek roku w sprzedaży...

Shell wprowadza nowe środki smarne

Shell wprowadza na rynki europejskie portfolio neutralnych emisyjnie środków smarnych Shell ogłosił dziś, że będzie oferować klientom neutralne pod względem emisji dwutlenku węgla oleje i...

Śledź nas

21,215FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
6,310SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły