niedziela, 20 czerwca, 2021

Na niebie coraz więcej rozpogodzeń przez co zrobi się zimno [POGODA]

-REKLAMA-
-REKLAMA-

Czwartkowy poranek pogodny będzie na wschodzie i południu a także na środkowym wschodzie. Do centrum o poranku z zachodu zmierzać będą stopniowo chmury, które szczelnie zakryją niebo. Temperatura spadnie tutaj do 6/9 stopni. Przy gruncie spadek temperatury do 3/7 stopni. Na zachodzie i północy gdzie chmur i opadów brakować nie będzie temperatura nie spadnie poniżej 12/14 stopni. Najwięcej opadów będzie między Piłą, Szczecinem a Słupskiem- chwilami może padać ulewnie.

Przed południem front cofać się ma na wschód, w związku z czym około południa przelotne opady przyniesie od Kępna po Kalisz, Łódź, Toruń, Gdańsk, Kościerzynę, po południu opady odsuną się nad Warmię, zachodnie Mazowsze i wschodnie Kujawy. Na pozostałym obszarze słonecznie z umiarkowanym i dużym zachmurzeniem.

Temperatura w południe podniesie się do 15 stopni na Warmii, Kujawach, zachodzie Mazowsza, 17 stopni od Kaszub po Wielkopolskę, Łódzkie, Mazowsze do 18/20 stopni na pozostałym obszarze. Na Ziemi Lubuskiej i Lubelszczyźnie możemy liczyć na 22 stopnie Celsjusza.

Wiatr o poranku słaby dzięki czemu możliwe będą lokalne zamglenia i mgły w kotlinach górskich. W ciągu dnia wiatr rozpędzi się do około 20/40 km/h zwiększając odczucie chłodu.

W piątek na froncie ciepłym popada głównie na zachód od Łodzi, Bydgoszczy, Gdańska. W sobotę znacząco się ociepli, jednak już po południu nadciągnie front chłodny po czym w niedzielę temperatura ponownie spadnie poniżej 20 stopni.

-REKLAMA-
Avatar
Agro Profil
Magazyn rolniczy Agro Profil tworzony jest przez redaktorów rolników. Praktyczne podejście do problemów jest dla nas najważniejsze.

Napisz komentarz

Dodaj odpowiedź

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Podobne artykuły

Nasz eksport zbóż poza UE zbliżył się do rekordu z poprzedniego sezonu

Od początku sezonu 2020/21 eksport wszystkich zbóż z Polski (poza UE) wynosi 3,34 mln ton i jest o 3% większy w stosunku do analogicznego...

W nocy na zachodzie i północy powyżej 20 stopni [POGODA]

Dziś wieczorem największa szansa na burze jest w rejonie Świnoujścia, Dziwnowa- tu już teraz wiadomo, że popada niemalże na pewno. W nocy wszystkie opady...

Krajowe Dni Pola i AGRO-TECH 2021 w Minikowie wystartowały!

Krajowe Dni Pola 2021 ponownie wróciły do Minikowa. Dziś oficjalnie wystartowała ta największa impreza polowa prezentująca ponad 500 odmian roślin uprawnych wysianych na poletkach...

Śledź nas

22,339FaniLubię to
395ObserwującyObserwuj
7,790SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły