Krzysztof Grzeszczyk

Stanowisko: Redaktor Naczelny, Technika
Telefon: +48 791 790 456
Email: k.grzeszczyk@agroprofil.pl

Posiadam własne gospodarstwo rolne o profilu roślinnym i zwierzęcym, pochodzę z rodziny rolniczej i całe życie związany jestem z rolnictwem.

Adam Wachowski

Stanowisko: Redaktor - uprawa, nasiennictwo, ochrona roślin
Telefon: +48 791 000 772
Email: a.wachowski@agroprofil.pl

Pochodzę z wielopokoleniowej rodziny rolniczej, w gospodarstwie rodziców zdobywałem "pierwsze szlify".

Paweł Rychter

Stanowisko: Redaktor
Telefon: +48 607 955 163
Email: p.rychter@agroprofil.pl

Od najmłodszych lat interesowałem się techniką i motoryzacją. Ojciec zaszczepił we mnie zamiłowanie do zabytkowych ciągników i maszyn rolniczych, które obecnie wraz z nim kolekcjonuję i pieczołowicie odrestaurowuję.

Anna Andrzejewska

Stanowisko: Redaktor - uprawa, nawożenie
Telefon: +48 511 059 475
Email: a.andrzejewska@agroprofil.pl

Moje korzenie wywodzą się z wielopokoleniowej rodziny rolniczej. Kontakt ze środowiskiem rolniczym miałam od najmłodszych lat, dlatego wybrałam kształcenie w tym kierunku

Patryk Szychowiak

Stanowisko: Redaktor - uprawa, ochrona roślin, aktualności
Telefon: +48 791 790 454
Email: p.szychowiak@agroprofil.pl

Od najmłodszych lat interesuje się rolnictwem, w każdej wolnej chwili pomagam ojcu w gospodarstwie. Obecnie kończę studia rolnicze (mgr).

Sylwia Patelka

Stanowisko: Specjalista ds. reklamy
Telefon: +48 791 790 661
Email: s.patelka@agroprofil.pl

Z zamiłowania i wykształcenia zajmuję się zarządzaniem, natomiast rolnictwo jest dla mnie nowym wyzwaniem, w szczególności nawożenie, ochrona i uprawa.

Dariusz Śmigielski

Stanowisko: Redaktor - uprawa
Telefon: +48 511 049 276
Email: d.smigielski@agroprofil.pl

Rolnictwem interesuję się od najmłodszych lat i w tym kierunku się kształciłem. W wolnym czasie pomagam rodzicom prowadzić gospodarstwo rolne nastawione na produkcję zwierzęcą oraz roślinną.