Zmiany w Zarządzie SDF Polska

Grupa SDF mianowała Roberta Brzozowskiego na stanowisko CEO/Dyrektora Generalnego oraz członka zarządu filii SDF w Polsce.


Jest on absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie ukończył studia MBA. Z branżą maszyn rolniczych Robert Brzozowski związany od 20 lat. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. pracując na kierowniczych stanowiskach w działach handlowych czołowych koncernów produkujących maszyny rolnicze oraz budowlane.

“Jestem dumny, że powierzono mi tak odpowiedzialną rolę jaką jest zarządzanie jednym z najważniejszych oddziałów handlowych koncernu SDF w Europie – komentuje Robert Brzozowski - podejmuję to wyzwanie ze świadomością ogromu zadania, ale jednocześnie z ogromnymi możliwościami stworzonymi przez nowe linie produktów i siłę marek DEUTZ-FAHR, SAME i Lamborghini Trattori”.

Robert Brzozowski zastąpił tym samym Vlado Matijašić, który to po ponad 10-letnim okresie zarządzania oddziałem w Polsce, kończy pracę i przechodzi na zasłużoną emeryturę.